סיפור מפי אלופה

הכל התחיל על הדשא מחוץ לבריכה עם מחט בין העיניים. חיכיתי לאחותי שתסיים את אימון השחיה שלה ושתיקח אותי לשחק כבר בגינה.. הייתי בת שש, ילדה שאוהבת אקסטרים וריגושים. כשגיא, אדם מוכר ואהוב (ומאמן השחיה של אחותי באותו הזמן), שאל אותי "בא לך מחט?", פשוט לא יכולתי לסרב!
מאז עבר זמן ובמקום לשבת על שפת הבריכה ולחכות לאחותי הגדולה, קפצתי למים בעצמי והתחלתי את קרירת השחיה התחרותית שלי. בשביל לחדד את הכישורים האתלטים שלי מבחינה פיזית ומנטלית, גיא טיפל בי במקצועיות ובמסירות באמצעות מחטים, טווינות ומדיטציות.
בגיל 12, נסעתי עם המשפחה שלי לטיול בת המצווה שלי באיטליה. בין הפיצות והפסטות התחלתי לחוש בכאבי בטן נוראיים שלוו בתופעות איומות. עם החזרה לארץ התחלתי סדרת בדיקות שבמהלכן גילתי שיש לי צליאק, מחלת מעיים הנובעת מרגישות לגלוטן. גילוי הצליאק הסביר הרבה תופעות כמו היותי אנמית ופחות מפותחת פיזית מבנות גילי. בשילוב עם התאמת התזונה הנכונה עבורי, גיא ואני עבדנו על מזעור נזקי תופעות הלוואי שהשפיעו עליי באופן משמעותי והחלמת הגוף במהירות האפשרית.
גיא המשיך ללוות אותי גם בתהליך ההתבגרות שלי וכחלק משגרת הטיפולים שכללו טיפול ומניעת פציעות ספורט, עבדנו על חיזוק הנפש והפן המנטלי על ידי התמקדות ולמידה על חשיבות ההבחנה בין עיקר וטפל.
באמצעות הידע שלו ברפואה הסינית ואישיותו המכילה והרגישה, גיא ידע להקשיב לגוף שלי ולמצוא את הדרכים המועילות והטובות ביותר בשביל להביא אותי לנקודת האיזון האופטימלית שלי.
כיום, אני בת 24, בעלת תואר ראשון במנהל עסקים שעליו שקדתי במשך ארבע שנים באוניברסיטה בארצות הברית. בשילוב עם לימודי התואר, הייתי חלק מנבחרת השחיה של האוניברסיטה ושאפתי למצוינות מבחינה אתלטית ואקדמית.
לגיא יש חלק משמעותי בכל אבן דרך בחיי, הוא ליווה וממשיך ללוות אותי בכל שלב ועל כך אני מוקירה לו תודה. 
מעבר למקסום היכולות האתלטיות שלי כשחיינית תחרותית, בזכות גיא הגוף והנפש שלי הגיעו לאיזון אופטימלי.​

Dao Clinic- מרפאה לרפואה סינית, לספורטאי. פועלת משנת 2002 בהנהלת גיא קורן. דיקור, טווינה וצמחי מרפא.